X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

بهشت دست فروشان.....

12 بهمن 1389 ساعت 08:57 ب.ظ

بسم الله الرحمن الرحیم

هر روز اگر از خیابان های هشتگرد گذری کنید به جز خیابان هایی که مانند سایر شهر ها شلوغ و تقریبا پر ازدحام است نکته دیگری نیز توجه شما را جلب خواهد کرد و آن هم تعداد زیاد دست فروشان در سطح شهر هشتگرد است، و اشغال پیاده رو های خیابان های هشتگرد.

به طوری که گاهی برخی از این دست فروشان به قدری در یک مکان مستقر بوده اند که بنوعی خود را مالک آن مکان می پندارند

البته این پدیده زشت اجتماعی که چهره شهر مارا لکه دار کرده قدمت نسبتا زیادی دارد اما آنچه که راقم سطور را بر آن داشت تا این نکته را یاد آور شود صحنه ای بود که همین امشب با آن مواجه شدم.

آن صحنه فروش دی وی دی های فیلم های سینمایی خارجی در سطح شهر بصورت علنی بود و از قضا مشتری های زیادی نیز گرد بساط این دست فروش جمع شده بودند.

فیلم هایی که با قیمت بسیار پایین در اختیار خریداران قرار می گیرد و بنیان برانداز است که حتی نگاهی به جلد برخی این فیلم ها شرم آور است چه رسد به دیدن این محصولات شوم حاصل دستگاه طاغوت بین المللی.

در این فیلم ها به همه چیز اسلام و انقلاب و اخلاق حمله میشود، و باید بدانیم که همه دربرابر اخلاق اجتماع مسوولیم، اگر در نتیجه این فیلم ها گناهی اتفاق بیفتد همه مسؤلیم هریک به اندازه خودش(من برای نگفتن و شما برای عمل نکردن)

سوال من از مسوولین محترم انتظامی و امنیتی (ایضا شهرداری) شهر این است آیا شما راضی هستید که این فیلم هارا فرزند شما و ناموس خود شما ببیند؟؟

آیا فقط وقتی اتفاقی افتاد باید بفکر چاره افتاد؟؟؟

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo